Wersja archiwalna 2004-01-21 14:10:33

STANDARDOWY FORMAT OGŁOSZENIA O PRZETARGU NA WYKONANIE ROBÓT

Projekt nr 734-070147/03

Przebudowa drogi powiatowej Grabówiec- Zatory- Ciski- Zdziebórz

na odcinku Zatory- Ciski

Lokalizacja - Powiat Pułtuski, Województwo Mazowieckie, Polska

  1. Numer ogłoszenia
  2. OR. 07-734-070140/03

  3. Procedura
  4. nieograniczony lokalny

  5. Program
  6. SAPARD

  7. Finansowanie
  8. Roczna Umowa Finansowa nr rok 2002/2003 oraz budżet powiatu. Niniejszy przetarg jest objęty klauzulą zawieszającą, dotyczącą zapewnienia finansowania przedsięwzięcia objętego procedurą przetargową, poprzez wydanie promesy zawarcia umowy o pomoc z ARiMR. W przypadku gdy do czasu rozstrzygnięcia przetargu warunek objęty niniejszą klauzulą nie zostanie spełniony (tj. nie zostanie zakończona procedura decyzyjna w ARiMR lub też nie dojdzie do wydania promesy) niniejszy przetarg zostanie obligatoryjnie unieważniony”.

  9. Strona Zamawiająca
  10. Powiat Pułtuski

    06-100 Pułtusk, ul. Białowiejska 5

    CHARAKTERYSTYKA UMOWY

  11. Opis umowy
  12. Przebudowa drogi powiatowej Grabówiec- Zatory- Ciski- Zdziebórz na odcinku Zatory- Ciski od km 7+808 do km 13+628 (mb 5820) polegającą na wykonaniu nawierzchni z mieszanki mineralno- asfaltowej standard II grub. 4 cm po uprzednim wyrównaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno- asfaltową standard II śred. grub. 2 cm wraz z odwodnieniem drogi oraz uzupełnieniem i plantowaniem poboczy.

  13. Liczba oraz tytuły poszczególnych partii robót
  14. Nie dotyczy

    WARUNKI UCZESTNICTWA

  15. Dostępność i zasada pochodzenia
  16. W przetargu mogą brać udział na tych samych warunkach wszystkie osoby fizyczne i prawne [uczestnicząc albo indywidualnie albo ich grupy (konsorcja)] z państw członkowskich Unii Europejskiej oraz z krajów i obszarów regionów objętych i/lub dopuszczonych na mocy Rozporządzenia lub innych aktów prawnych mających zastosowanie do programu, z którego finansowana jest umowa (patrz również pozycja 21). Wszystkie towary objęte umową musza pochodzić z ww. krajów.

  17. Podstawa do wyłączenia z udziału w przetargach
  18. Uczestnicy przetargu muszą dostarczyć oświadczenie, iż nie znajdują się w żadnej z sytuacji wymienionych w Instrukcji dla Uczestników Przetargu pkt. 3.3., 3.5., 3.6. Podręcznika Procedur Zawierania Umów na Wykonanie Robót.

    Składanie fałszywych informacji i dokumentów będzie podlegało sankcjom prawnym określonym w polskich przepisach prawnych.

  19. Liczba zgłoszeń
  20. Uczestnicy Przetargu (włączając firmy w obrębie tej samej grupy prawnej /konsorcja/, włączając innych członków tego samego konsorcjum oraz podwykonawców) mogą złożyć tylko jedną ofertę na jedną lub kilka partii robót. Oferty na części partii nie będą brane pod uwagę. Uczestnik Przetargu może oświadczyć, zadeklarować w swojej ofercie rabat w przypadku gdy jego oferta zostanie zaakceptowana dla więcej niż jednej partii robót. Uczestnicy Przetargu nie mogą dodatkowo składać oferty na propozycje alternatywne.

  21. Gwarancja przetargowa
  22. Uczestnicy Przetargu muszą dostarczyć gwarancję przetargową w PLN w kwocie
    17.000 zł w chwili przedłożenia swoich ofert. Ta gwarancja będzie zwrócona Uczestnikom Przetargu, których oferty będą odrzucone w chwili zakończenia procedury przetargowej a zwycięzcy – po podpisaniu umowy przez obie strony.

  23. Gwarancja wykonania
  24. Zwycięzca Przetargu w chwili podpisywania umowy zobowiązany jest do dostarczenia gwarancji wykonawczej stanowiącej maksymalnie 10% wartości umowy w PLN. Gwarancja ta musi być dostarczona w okresie 30 dni od otrzymania przez uczestnika przetargu umowy podpisanej przez Stronę Zamawiającą. Jeżeli wybrany Uczestnik Przetargu nie dostarczy takiej gwarancji w wymaganym terminie, umowa zostanie unieważniona, a nowa umowa może zostać przygotowana i wysłana do uczestnika przetargu, który złożył następna w kolejności najbardziej korzystną ekonomicznie, zgodną z wymaganiami ofertę przetargową.

  25. Spotkanie informacyjne i/lub wizyta w terenie
  26. Żadne spotkanie nie jest planowane

     

  27. Ważność przetargu
  28. Oferty muszą pozostać ważne przez okres 90 dni od daty ostatecznego terminu składania ofert

  29. Ostateczny termin zakończenia robót
  30. 15 września 2004r.

    KRYTERIA WYBORU UCZESTNIKÓW PRZETARGU I ZAWIERANIA UMÓW

  31. Kryteria wyboru uczestników przetargu
  32. Spełnienie minimalnych kryteriów zawartych w dokumentacji przetargowej udostępnionej uczestnikom przetargu tj. w dokumencie nr 5- ARKUSZ ZGODNOŚCI Z WYMOGAMI FORMALNYMI oraz dokumencie nr 6- ARKUSZ SELEKCJI TECHNICZNEJ OFERT.

  33. Kryteria zawierania umów
  34. Cena

    SKŁADANIE OFERT

  35. Sposób otrzymywania dokumentacji przetargowej
  36. Dokumentacja przetargowa jest dostępna w siedzibie Strony Zamawiającej - Zarząd Powiatu w Pułtusku, ul. Białowiejska 5, 06-100 Pułtusk za odpłatnością w PLN 100, która nie zawiera kosztów przesyłki kurierskiej. Jest również możliwa do odebrania w siedzibie Strony Zamawiającej. Oferty muszą być przedstawione na standardowych formularzach przetargowych, załączonych w dokumentacji przetargowej, której format i instrukcje muszą być ściśle przestrzegane .

    Uczestnicy Przetargu powinni kierować swoje pytania dotyczące przetargu w formie pisemnej do starostwopultusk@poczta.onet.pl umieszczając numer ogłoszenia podany w pozycji 1., przynajmniej na 21 dni przed upływem ostatecznego terminu składania ofert podanym w pozycji 19. Strona Zamawiająca zobowiązana jest udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników przetargu przynajmniej 11 dni przed upływem ostatecznego terminu składania ofert.

  37. Ostateczny termin składania ofert
  38. Godzina 12.00 czasu lokalnego w dniu 6 kwietnia 2004r.

    Każda oferta złożona po tym terminie nie będzie rozpatrywana.

  39. Sesja otwarcia ofert
  40. Godzina 12.30 czasu lokalnego w dniu 6 kwietnia 2004r.

  41. Podstawa prawna

  1. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 maja 2002r. w sprawie szczegółowego zakresu i kierunków działań oraz sposobów realizacji zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w zakresie gospodarowania środkami pochodzącymi z funduszy Unii Europejskiej (Dz. U. Nr 102, poz. 928 z późn. zm.)
  2. KWE- Polska. Specjalny program akcesyjny na rzecz rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich w Polsce- wieloletnia umowa finansowa. Bruksela. 2001.01.25 (M.P. Nr 30, poz. 502 z późń. zm.)
Informacje o dokumencie:

[Liczba odsłon: 9919316]

przewiń do góry