Redakcja biuletynu

 
Wydział Organizacji i Nadzoru

Agnieszka Wądolna
tel. 23 306-71-11, fax. 23 306-71-09
mail: a.wadolna@powiatpultuski.pl
 
Jolanta Karpińska
tel. 23 306-71-12, fax. 23 306-71-09
mail: j.karpinska@powiatpultuski.pl
 
Joanna Majewska
tel. 23 306-71-12, fax. 23 306-71-09
mail: j.majewska@powiatpultuski.pl
 

Wydział Obsługi Rady i Zarządu

Martyna Laskowska
tel. 23 306-71-21, fax. 23 306-71-09
mail: m.laskowska@powiatpultuski.pl
 
Maria Bryl
tel. 23 306-71-21, fax. 23 306-71-09
mail: m.bryl@powiatpultuski.pl
 

Wydział Finansów

Justyna Chrzanowska
tel. 23 306-71-28, fax. 23 306-71-09
mail: j.chrzanowska@powiatpultuski.pl
 
Kinga Borowska
tel. 23 306-71-27, fax. 23 306-71-09
mail: k.borowska@powiatpultuski.pl
 
Kinga Sójka
tel. 23 306-71-28, fax. 23 306-71-09
mail: k.sojka@powiatpultuski.pl

Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu

Joanna Czyżewska-Szymańska
tel. 23 306-71-32, fax. 23 306-71-09
mail: j.czyzewska-szymanska@powiatpultuski.pl

Daria Lisiecka
tel. 23 306-71-32, fax. 23 306-71-09
mail: d.lisiecka@powiatpultuski.pl

 


Wydział Rozwoju i Promocji

Paulina Dąbkowska
tel. 23 306-71-38, fax. 23 306-71-09
mail: p.dabkowska@powiatpultuski.pl

Sylwia Kilanowska
tel. 23 306-71-37, fax. 23 306-71-09
mail: s.kilanowska@powiatpultuski.pl

Edyta Goleniewska
tel. 23 306-71-37, fax. 23 306-71-09
mail: e.goleniewska@powiatpultuski.pl
 

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Dorota Biegała
tel. 23 306-71-52, fax. 23 306-71-09
mail: d.biegala@powiatpultuski.pl
 

Wydział Budownictwa i Architektury

Sylwia Sekutowicz
tel. 23 306-71-75, fax. 23 306-71-09
mail: s.sekutowicz@powiatpultuski.pl

Katarzyna Skiba-Rudowska
tel. 23 306-71-73, fax. 23 306-71-09
mail: k.skiba-rudowska@powiatpultuski.pl
 
Jarosław Skiba
tel. 23 306-71-73, fax. 23 306-71-09
mail: j.skiba@powiatpultuski.pl
 
Zuzanna Kinowska
tel. 23 306-71-74, fax. 23 306-71-09
mail: z.kinowska@powiatpultuski.pl
 
Marek Kamiński
tel. 23 306-71-72, fax. 23 306-71-09
mail: m.kaminski@powiatpultuski.pl
 
Małgorzata Tyszkiewicz
tel. 23 306-71-75, fax. 23 306-71-09
mail: m.tyszkiewicz@powiatpultuski.pl
 

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska

Joanna Piecychna
tel. 23 306-71-68, fax. 23 306-71-09
mail: j.piecychna@powiatpultuski.pl

Ewelina Molska
tel. 23 306-71-67, fax. 23 306-71-09
mail: e.molska@powiatpultuski.pl

Karolina Stańczak
tel. 23 306-71-68, fax. 23 306-71-09
mail: k.stanczak@powiatpultuski.pl

 


Wydział Zarządzania Kryzysowego

Marcin Siatkowski
tel. 23 306-71-82, fax. 23 306-71-82
mail: m.siatkowski@powiatpultuski.pl

 


Administrator

Grzegorz Rzepkowski
tel. 23 306-71-99 fax. 23 306-71-09
mail: g.rzepkowski@powiatpultuski.pl
 
Adam Zalewski
tel. 23 306-71-99, fax. 23 306-71-09
mail: a.zalewski@powiatpultuski.pl

[Liczba odsłon: 8088159]

przewiń do góry