Redakcja biuletynu

 
Wydział Organizacji i Nadzoru

Agnieszka Wądolna
tel. 23 306-71-11, fax. 23 306-71-09
mail: a.wadolna@powiatpultuski.pl
 
Jolanta Karpińska
tel. 23 306-71-12, fax. 23 306-71-09
mail: j.karpinska@powiatpultuski.pl
 
Joanna Majewska
tel. 23 306-71-13, fax. 23 306-71-09
mail: j.majewska@powiatpultuski.pl
 

Wydział Obsługi Rady i Zarządu

Martyna Laskowska
tel. 23 306-71-21, fax. 23 306-71-09
mail: m.laskowska@powiatpultuski.pl
 

Wydział Finansów

Justyna Krawczyk
tel. 23 306-71-27, fax. 23 306-71-09
mail: j.krawczyk@powiatpultuski.pl
 

Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu

Joanna Czyżewska-Szymańska
tel. 23 306-71-32, fax. 23 306-71-09
mail: j.czyzewska-szymanska@powiatpultuski.pl


Wydział Rozwoju i Promocji

Paulina Dąbkowska
tel. 23 306-71-38, fax. 23 306-71-09
mail: p.dabkowska@powiatpultuski.pl

Paulina Zembrzycka
tel. 23 306-71-38, fax. 23 306-71-09
mail: p.zembrzycka@powiatpultuski.pl
 
Sylwia Kilanowska
tel. 23 306-71-37, fax. 23 306-71-09
mail: s.kilanowska@powiatpultuski.pl
 
Edyta Goleniewska
tel. 23 306-71-37, fax. 23 306-71-09
mail: e.goleniewska@powiatpultuski.pl
 

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Beata Bielińska
tel. 23 306-71-52, fax. 23 306-71-09
mail: b.bielinska@powiatpultuski.pl
 

Wydział Budownictywa i Architektury

Sylwia Sekutowicz
tel. 23 306-71-72, fax. 23 306-71-09
mail: s.sekutowicz@powiatpultuski.pl

Katarzyna Skiba-Rudowska
tel. 23 306-71-73, fax. 23 306-71-09
mail: k.skiba-rudowska@powiatpultuski.pl
 
Jarosław Skiba
tel. 23 306-71-73, fax. 23 306-71-09
mail: j.skiba@powiatpultuski.pl
 
Zuzanna Kinowska
tel. 23 306-71-74, fax. 23 306-71-09
mail: z.kinowska@powiatpultuski.pl
 

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Śordowiska

Ewa Skarżyńska
tel. 23 306-71-67, fax. 23 306-71-09
mail: e.skarzynska@powiatpultuski.pl

 


Wydział Zarządzania Kryzysowego

Marcin Siatkowsk
tel. 23 306-71-82, fax. 23 306-71-82
mail: m.siatkowski@powiatpultuski.pl

 


Administrator

Grzegorz Rzepkowski
tel. 23 306-71-99 fax. 23 306-71-09
mail: g.rzepkowski@powiatpultuski.pl
 
Adam Zalewski
tel. 23 306-71-99, fax. 23 306-71-09
mail: a.zalewski@powiatpultuski.pl

[Liczba odsłon: 7851801]

przewiń do góry